Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Justiniškės, Justiniškių g.

Nuomojamas butas

Vilniaus m. sav., Justiniškės, Justiniškių g.

Nuomojamas butas

600

Apie šį turtą

IŠNUOMOJAMAS ERDVUS 80KV.M. 3K BUTAS JUSTINIŠKĖSE, JUSTINIŠKIŲ GATVĖJE.

Justiniškių gatvėje, šalia prekybos centro Maxima, išnuomojamas erdvus 3k. butas su dviem balkonais. Bute visa reikiama buitinė technika ir baldai. Buto išplanavimas. Tambūras 9kv.m., vonios kambarys, kuriame dušo kabina 4,5kv.m., tualetas 1,4kv.m., virtuvė 9,8kv.m., darbo kambarys 13,8kv.m., miegamasis 20kv.m., iš kurio patenkama į 4kv.m. balkoną ir svetainė 21kv.m. Prekybos centras Maxina pėsčiomis pasiekiamas per 2min., viešojo transporto stotelė 3min.. Netoliese darželiai ir mokyklos. Butas nuomojamas metams ar ilgesniam laikotarpiui.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.