Vilniaus m. sav., Antakalnis, L. Sapiegos g.

Parduodamas butas

Vilniaus m. sav., Antakalnis, L. Sapiegos g.

Parduodamas butas

570 000

Apie šį turtą

Istoriniame name ir vietojoe, Sapirgos rūmų komplekso pastate parduodamas išskirtinis 3 kambarių, 114 kv.m. butas.
L. Sapiegos g., Antakalnis, itin kokybiškas 2005 m. restauruotas namas, bute aukštos lubos.
ĮRENGIMAS: grindys - kokybiškas parketas, plytelės; sienos - dažytos, tapetai, plytelės; lubos - dažytos. Bute įrengti kondicionieriai, rekuperacijos sistema, apsaugos sistema, šildomos grindys (virtuvėje, vonios kambariuose) ir vandens filtrai. Integruoti virtuvės baldai su Bosh buitine technika (šaldytuvas, viryklė, orkaitė, gartraukis, indų plovimo mašina). Šildymo tipas - dujinis, su individualia apskaita ir valdymu, kuris leis patogiu jums laiku įjungti/ išjungti bute šildymą, taip pat reguliuoti temperatūra. Aukštos lubos!
IŠPLANAVIMAS: gyvenamasis kambarys su pusiau uždara virtuve ir valgomojo zona; 2 miegamieji kambariai; 2 vonios kambariai (dušas+wc + bide + vonia ir dušas +wc); 2 patalpos- drabužinės. Butas yra 4 aukšte iš 5.
KITA: butas randasi Sapiegos rūmų komplekso pastate XVII a, kuris 2005 metais buvo visiškai restauruotas. Vieta yra tyli, greta Sapiegos parkas, Trinitorių vienuolynas su Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia.
Namo žemutiniame aukšte (su išėjimu tiesiai į lauką) yra sandėliukas, kur galima laikyti dviračius.
Name yra liftas, apsaugos kameros.
Yra galimybe įsigyti parkavimo vieta už papildomą kainą.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.