Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Taurijos g.

Parduodamas butas

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Taurijos g.

Parduodamas butas

122 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS GYVENIMUI PARUOŠTAS DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS SU ERDVIU BALKONU

Antakalnyje, Taurijos g. parduodamas kokybiškai įrengtas dviejų kambarių butas su gyvenimui reikalinga buitine technika ir baldais. Bute tambūras, jaukus miegamasis, virtuvės zona sujungta su svetaine, sanmazgas ir erdvus balkonas, talpinsiantis dviračius ir didžiausią kamado kepsninę. Svetainėje dideli vitrininiai langai, per kuriuos patenka daug dienos šviesos. Namas, turi išskirtinai erdvias laptines, yra 2019m. statybos, A+ energinio efektyvumo klasės, todėl nuolatos užtikrinamos nedidelės šildymo sąnaudos. Šalia namo erdvi automobilių parkavimo ir vaikų žaidimo aikštelės. Butui priklauso parkavimo vieta kieme. Antakalnio pietrytinė dalis sparčiai besivystanti ir puikiai vertinama teritorija, kurioje vyrauja naujos statybos individualūs namai, kotedžai ir daugiabučiai, kuriasi jaunos šeimos, aktyviai veikia bendruomenė, važiuoja miesto viešasis transportas.


PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

Nedidelės šildymo sąnaudos;
Visa buitinė technika ir baldai;
Didelė drabužinė;
Erdvus balkonas;
Aukšti vitrininiai langai;
Išskirtinai erdvi laiptinė;
Vaikų žaidimo aikštelė kieme;
Netoliese viešasis transportas;
Aplink daug naujos statybos;
Netoliese Dvarčionių geomorfologinis draustinis.


Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.