Atgal į paiešką

Druskininkų sav., Druskininkų m., Vytauto g.

Parduodamas butas

Druskininkų sav., Druskininkų m., Vytauto g.

Parduodamas butas

144 000

Apie šį turtą

Vytauto g. 37, visiškai naujai pastatytame name, parduodami du butai po 60m² Vieno buto kaina 144000,-Eur.

Pastato baigtumas 100%.
Paskirtis - Butas.
Butų baigtumas 82%

Butai trečiame aukšte su 6,11m² balkonais. Įrengimo lygis - dalinė apdaila. Langai orientuoti į pietryčius ir pietvakarius. Reguliuojamas grindinis šildymas (centrinis miesto). Dideli vitrininiai "Rūdupio" mediniai langai, trijų stiklų paketu su reguliuojama mikro ventiliacija. Šiuose butuose yra galimybė įsirengti rekuperacinę patalpų vėdinimo sistemą. Abiems butams atvesti kondicionieriaus vamzdynai. Esamas butų lubų aukštis - 3m. Patogiai suplanuota namo laiptinė, erdvus koridorius su dviem išėjimais, Vidiniame kieme įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Šiame name teikiamas prioritetas klientams ketinantiems įsigyti butą nuolatiniam gyvenimui arba savo asmeniniam poilsiui.
Norintys butą įsigyti su pilna apdaila, gaus puikią "OBER-HAUS" rekomendacijas, dėl patikimos statybų įmonės.
Taip planuojantiems įsigyti butą su paskola, pasidalinsime bankų nuolaidų kodais ir paskolų sutarčių administravimo specialistų kontaktais.

"V37" įsikūręs centinėje miesto dalyje, kurioje Jus džiugina ne tik supanti gamta, bet ir infrastruktūra. Tai vieta idealiai tinkanti tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek poilsiui. Puikus susisiekimas tiek nuosavu automobiliu ir dviračiais, tiek ir pėsčiomis - visai šalia didieji prekybos tinklai, turgus, paštas, mokykla, vaikų darželis, poliklinika ir policija.

K. Dineikos sveikatingumo parkas. – 300m.
Teniso kortai – 1.5 km.
Snow arena – 5.5 km.
Vilkės golfo aikštynas – 17 km.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.