Atgal į paiešką

Kauno m. sav., Žaliakalnis, S. Moniuškos g.

Parduodamas butas

Kauno m. sav., Žaliakalnis, S. Moniuškos g.

Parduodamas butas

250 000

Apie šį turtą

Vienoje gražiausių ir labiausiai vertinamų Kauno vietų-Žaliakalnyje, Moniuškos gatvėje, parduodamas trijų kambarių butas su baseinu ir 3 arų
žemes sklypeliu.

Butas yra 167,67 m², šešių butų mūriniame name. Pilnai įrengtas, su elektriniu - dujiniu šildymu. Butas suremontuotas.

PRIVALUMAI:
- Išskirtinėje vietoje, prie Ąžuolyno parko;
- Puiki vieta norintiems gyventi prestižinėje vietoje;
- Iš viso name yra tik 6 butai;
- Bendruomeniški kaimynai;
- Aptverta teritorija;
- Visada rasite parkavimo vietą;
/butui priklauso kiemelis apie 3 arai, galima pastatyti iki 4 automobilių/
- Butas puikiai tinka tiek investicijai, tiek gyvenimui;
- Didelės erdvės leis susikurti svajonių namus.


Netoliese esantys Ąžuolyno ir Vytauto parkai leis mėgautis gamta. Laiptai, jungiantys Žaliakalnį su miesto centru, leis greitai ir lengvai pėsčiomis pasiekti naujamiestį, Laisvės alėją, Kauno senamiestį.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.