Įgyvendinti projektai

Rodomi 5 47 projektų
 • Centro Duetas

  Centro Duetas

  Du 6 ir 9 aukštų daugiabučiai namai Lvovo g. 81, Vilnius

  2017–2018 m. 94 butai ir kūrybinės dirbtuvės bei 3 komercinės patalpos
  Sėkmingai užbaigtas daugiabučių projektas Šnipiškėse „Centro Duetas“, kurio koncepcijos kūrimu ir sėkminga realizacija rūpinosi išimtinai „Ober-Haus“. 2017 metų pradžioje pradėto vystyti projekto bendras išplėtotas plotas siekia 5.650 m².

 • Filaretų namai

  Filaretų namai

  Daugiabutis namas Peteliškių g. 30, Vilnius

  2017–2018 m. 16 butų
  Statybų valdymas ir priežiūra – UAB „Keista“; projektavimas – UAB „Vilniaus architektūros studija“; projekto konstruktyvas – UAB „Veikmės statyba“; koncepcijos kūrimas, rinkodara ir pardavimas – UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas.

 • Užupio vartai

  Užupio vartai

  Butų kompleksas Užupyje Polocko g. 2, Vilnius

  2015–2017 m. 36 butai ir 3 komercinės patalpos
  Projekto plėtotojas – UAB „Parko gama“ („Lords LB Asset Management”); generalinis projekto statybų rangovas – UAB „Naresta“; koncepcijos kūrimas, rinkodara ir pardavimas – UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas.

 • Birutės18

  Birutės18

  Butų projektas Birutės g. 18, Vilnius

  2019–2020 m. 23 apartamentai
  Istorinis Žvėryno namas buvo statytas 1860 metais, o dabar moderniai ir šiuolaikiškai rekonstruotas su liftais, požeminėmis automobilių parkavimo aikštelėmis. Rinkodara ir pardavimas – UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas.

 • Labdarių 8A

  Labdarių 8A

  Butų projektas Labdarių g. 8A, Vilnius

  2017–2018 m. 31 butas
  Prabangios ir išskirtinės architektūros, nedidelės apimties butų projektas Vilniaus Senamiesčio širdyje. Rinkodara ir pardavimas – UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas.

Atgal
Kitas
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.