Atgal į paiešką

Panevėžio m. sav., Centras, J. Urbšio g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Panevėžio m. sav., Centras, J. Urbšio g.

Nuomojamos komercinės patalpos

250
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Paslaugos ir prekyba
 • Visas plotas
  37.54 m²
 • Kambarių
  1
 • Aukštas
  3
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamas kabinetas, esantis J. Urbšio g. 3, Panevėžyje. Tvarkingas, įrengtas 37,54 kv.m (įskaitant bendro naujimo patalpas) ploto kabinetas yra pastato trečiame aukšte. Įėjimas į šias patalpas yra iš J. Urbšio g. gatvės pusės. Pastate yra keleivinis liftas, kabinete yra kondicionavimo sistema, šildymas miesto tinklų.
Pastatas, kuriame yra nuomojamos patalpos, yra centrinėje miesto dalyje, gerai matomas nuo J. Urbšio, Vasario 16-osios gatvių. Šalia pastato yra nemokamos automobilių parkavimo vietos ir aikštelės. Šalia ir netoliese yra daug įvairių administracinės, komercinės paskirties objektų, tokių kaip SEB banko pastatas, Panevėžio rajono savivaldybės pastatas, J. Masiulio knygynas ir kt.
Galima nuomotis šio pastato pirmame aukšte esančias komercinės paskirties patalpas.

Nuomos kaina 250 Eur/mėn.+GPM
Daugiau informacijos šiais tel. Nr. 8-614-80065

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.