Atgal į paiešką

Klaipėdos r. sav., Glaudėnų k., Šalteikių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Klaipėdos r. sav., Glaudėnų k., Šalteikių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 000
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Sandėliavimo patalpos, Biuro patalpos, Paslaugos ir prekyba, Gamybinės patalpos
 • Visas plotas
  600.00 m²
 • Aukštas
  1 iš 1
 • Statybos metai
  2023
 • Nuoroda

Apie šį turtą

NUOMOJAMOS NAUJOS SANDĖLIAVIMO/GAMYBINĖS PATALPOS

Klaipėdos r., Glaudėnų k. pradėtos vykdyti sandėliavimo/gamybinių patalpų statybos. Patalpos bus įrengtos ir paruoštos gamybinei arba sandėliavimo veiklai. Objektas bus pastatytas ir įrengtas naudojant tik kokybiškas medžiagas. Patalpose nebus kolonų, tad dirbti ir manevruoti sunkiąja technika erdvės užtektinai. Yra aukštos lubos (7,5 m), tad yra galimybė sandėliuoti ir į aukštį.

IŠPLANAVIMAS
Sandėliavimo/gamybinė patalpa 600kv.m.
Įrengtos A+ biuro/buitinės patalpos per du aukštus, bendras plotas 150kv.m. (šiai dienai dar yra galimybė biuro patalpas ar jų plotą koreguotis pagal savo poreikius).

Sandėliavimo patalpų nuomos kaina 5 EUR/kv.m. + PVM + mokesčiai;
Biuro/buitinių patalpų nuomos kaina 7 EUR/kv.m. + PVM + mokesčiai.

Teritorija yra aptverta. Yra vaizdo stebėjimo kameros, vartai reguliuojami nuotoliu.

Dėl apžiūros ir detalesnės informacijos prašom kreiptis telefonu arba el. laišku.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.