Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Kirtimai, Eišiškių pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Kirtimai, Eišiškių pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 504 - 6 268

Apie šį turtą

Išnuomojamos nuo 177,05 iki 737,45 m² biuro patalpos "eMarketCity" projekte Kirtimuose, Eišiškių pl. ir Geologų g. sankryžoje.
Tai naujai vystomas elektroninės prekybos miestelis, orientuotas į vidutines ir smulkias įmones užsiimančias internetine bei didmenine prekyba.
Didžiąją dalį "eMarketCity" patalpų sudaro sandėliai kartu su biuro bei prekybinėmis patalpomis, taip pat yra atskiras 4-ių aukštų administracinis korpusas, kuriame ir siūlomos nuomotis šios patalpos.
Patalpos išsidėsčiusios 3-iame (177,05 m² ir 191,92 m²) bei 4-ame (368,48 m²) aukštuose
Patalpos bus pilnai įrengtos pagal nuomininkų poreikius.
A+ energetinio naudingumo pastate įrengtos naujausios energiją taupančios apšvietimo, šildymo, ventiliacijos, kondicionavimo, apsaugos ir kitos sistemos. įrengtas modernus liftas, paspirtukų bei elektromobilių krovimo bei dviračių saugojimo vietos, darbuotojų poilsio bei rūkymo zonos.
Projektas pasižymi patogių privažiavimu ir erdviu parkingu (nuo 25 iki 35 m² biuro priskirta 1-a parkingo vieta (15 Eur/vieta per mėn. + PVM)). Sąlyginai mažas atstumas nuo miesto centro, geras susisiekimas su Pietiniu Vilniaus aplinkkeliu bei šalia esantis Tarptautinis Vilniaus oro uostas leis "eMarketcity" nuomininkams sėkmingai vystyti savo verslus.
Biuro patalpų nuomos kaina: nuo 8.50 Eur/m² plius PVM.
Daugiau informacijos apie projektą rasite interaktyviame tinklalapyje: eMarketCity.lt
Ober-Haus yra išskirtinis šio projekto nuomos atstovas.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.