Vilniaus m. sav., Liepkalnis, Sodybų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Liepkalnis, Sodybų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

6 690 - 1 056
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Sandėliavimo patalpos, Biuro patalpos
 • Visas plotas
  1338.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos nuo 1500 kv.m A klasės sandėliavimo patalpos Vilniuje, Liepkalnyje.

PATALPOS.
Liepkalnio pramonės parkas Vilniuje yra modernus A klasės pramonės parkas, pastatytas naudojant energiją taupančias statybines medžiagas ir metodus, pagal aukščiausio lygio prekių logistikos specifikacijas, kurios apima naujoviškus inžinerinius sprendimus, siekiant sukurti optimalias darbo sąlygas ir taupyti komunalines išlaidas.

Bendrą nuomojamą plotą sudaro 62 500 kv.m sandėliavimo patalpos Taip pat yra galimybė nuomotis administracines patalpas. Įrengti pramoniniai pakrovimo/iškrovimo vartai. Įrengtos moderniausios sistemos – sprinklerinė pastato gesinimo sistema, dūmų ir karščio jutikliai, švieslangiai su dūmų šalinimo funkcija, šildymo ir vėdinimo sistemos, telekomunikacijų tinklai.
Sandėliavimo ir biuro patalpos pilnai įrengtos ir paruoštos eksploatacijai.

TECHNINĖ SPECICIFIKACIJA:
Grindų apkrova - 8 t / kv. m
Darbinis aukštis - 10,5 m
Temperatūros režimai - + 16 ° C + 18 ° C
išmanusis LED apšvietimas nuo 250 liuksų
Hidrauliniai rampos - 550 kv. M / vnt
Kolonų žingsnis 12x18 m / 12x24 m
Purkštuvų gesinimo sistema
Autonominis dujinis šildymas
TERITORIJA.
Liepkalnio pramoninis parkas yra netoli oro uosto ir šalia pagrindinių kelių A3, A15, E28, 106, todėl šis turtas yra lengvai pasiekiamas Baltijos šalyse ir Baltarusijoje veikiančioms įmonėms.Logistikos centro teritorija aptverta tvora ir saugoma visą parą, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, didelė lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelė, atskira sunkiasvorių krovininių automobilių stovėjimo aikštelė su sustiprinta kelio danga.
VIETA.
Logistikos centras patrauklus dėl geros strateginės vietos. Vos 7 km nuo miesto centro, patogus ir greitas susisiekimas su centru ar gyvenamuosiuose rajonuose gyvenantiems darbuotojams. Patogūs išvažiavimai į greitkelius Vilnius- Minskas bei Vilnius- Kaunas- Klaipėda.
Sandėlį galima lengvai pasiekti viešuoju transportu. Artimiausia autobusų stotelė – už 200 metrų. Greitas bei patogus susisiekimas ir su kitais svarbiais objektais: iki oro uosto – 5,5 km, iki geležinkelio stoties – apie 6 kilometrai. Iki Liepkalnio ir Žirnių gatvių sankryžos – apie 2 kilometrai
Arti viešojo maitinimo įstaigos ir prekybos centrai.

KAINA : Sandeliavimo plotų nuomos kaina nuo 5,0 eur kv. m plius PVM
Administracinių plotų nuomos kaina nuo 6,5 eur kv. m plius PVM

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.