Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Gynėjų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Gynėjų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 198
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Maitinimо, Paslaugos ir prekyba, Rekreacijos/turizmo
 • Visas plotas
  228.48 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 228,48 kv.m. restorano patalpos Gynėjų g., Naujamiestis. Šiuose patalpose jau daug metų veikia restoranas, susiformavęs pastovių klientų srautas. Šios gatvės atkarpoje susikoncentravę įvairių virtuvių ir stilių restoranai. Klientams mokamas ir patogus parkavimas prie patalpų. Netoliese yra daug įmonių bei valstybinių institucijų (Seimas, Lietuvos aukščiausiasis teismas, Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, verslo centras "Vertas" ir pan.). Vasaros metu yra prie restorano patalpų įrengiama lauko kavinė-terasa. Yra visi leidimai restorano veiklai. Patalpų išsidėstymas: 162,93 kv.m. pirmame aukšte per kelis lygius ir 65,55 kv.m rūsyje. Rūsyje yra įrengtos virtuvės patalpos su atskiru įėjimu iš vidinio kiemo. Patalpose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, priešgaisrinė ir apsaugos sistemos, vaizdo stebėjimo kameros, dujų įvadai į virtuvės zoną, administracijos kabinetas. Nuomos kaina - 14 €/kv.m plius PVM ir NTM. Visą detalesnę informaciją apie nuomojamą turtą suteiksiu tiesioginio bendravimo metu. Ober Haus Nekilnojamas turtas yra išskirtinis atstovas nuomojant šį turtą.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.