Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Santariškės, Molėtų pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Santariškės, Molėtų pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

29 350
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  2935.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

IŠNUOMOJAMOS 2935 M² BIURO PATALPOS NAUJOS STATYBOS VERSLO CENTRE SANTARIŠKĖSE

Pastatas planuojamas statyti Molėtų pl. 9, Santariškėse.
Bendras pastato plotas – 3308 m², nuomojamas plotas – 2935 m².

Patalpos bus įrengtos pagal nuomininko poreikius per 1 metus nuo nuomos sutarties pasirašymo. Patalpos bus pilnai įrengtos, su moderniomis oro vėdinimo, šildymo ir šaldymo sistemomis, naujausiomis ryšio ir kompiuterinių tinklų technologijomis, įrengtomis apsaugos ir priešgaisrine signalizacijomis. Po pastatu suprojektuotas 40 vietų automobilių parkingas. Šalia pastato yra didelė atvira parkavimo aikštelė. Parkavimo santykis 1/25.

Pastatas gali būti naudojamas medicinine ir administracinei paskirčiai.

NUOMOS KAINA – 10 Eur/m² + PVM (Triple Net).

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.