Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Šv. Stepono g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Šv. Stepono g.

Nuomojamos komercinės patalpos

700
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Biuro patalpos
 • Visas plotas
  44.00 m²
 • Aukštas
  1 iš 5
 • Statybos metai
  2023
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Nuomojamos komercinės patalpos Šv. Stepono g., Senamiestyje
Naujos statybos "Šv. Stepono Balto Lapo" projekto 43,99m² ploto patalpos pirmame aukšte su atskiru įėjimu ir vitrininiais langais.
Aktyviai plėtojama teritorija, planuojami ir statomi gyvenamieji projektai, vykdoma Šv. Stepono gatvės bei skvero renovacija.
Tai racionalus sprendimas renkantis naujas komercines patalpas verslui :
strategiškai patogi vieta Naujame kvartale Naujamiestyje, greta Vilniaus autobusų stoties bei Vilnius Connect jungties.
Jūsų verslas turės visas galimybes - patogią vietą, tvarkingą aplinką ir infrastruktūrą, kvartale įsikurs daug gyventojų : greta ne tik "Balto lapo" projekto butai, bet ir bendro gyvenimo apartamentai (co-living), kuriuose yra 269 kambariai. Pastate yra 117 butų bei 15 komercinių patalpų.
Aukštos lubos (3,3m) ir vitrininiai langai, autonominė vėdinimo sistema su šilumokaičiu (rekuperacija).
Šildomos grindys, A+ energinė klasė, puiki garso izoliacija.
24/7 patekimas į patalpas, individualus įėjimas iš gatvės pusės.
Patalpos yra dalinėje apdailoje, jos gali būti įrengtos pagal nuomininko poreikius : nuomotojas investuotų į patalpų įrengimą iki 230Eur/m², tada patalpų nuomos kaina-sutartinė. Labiausiai tinkama paslaugų, prekybos, biuro veiklai.
Galima išsinuomoti parkavimo vietą požeminėje namo aikštelėje.
Nuomos kaina - 15,91 €/ kv.m + GPM + NT mokesčiai, nuomos terminas - nuo 36 mėn.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.