Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, S. Fino g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, S. Fino g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 150
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Maitinimо, Medicinos/sveikatos priežiūros, Biuro patalpos
 • Visas plotas
  76.52 m²
 • Kambarių
  2
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

IŠNUOMOJAMOS 77 M² KOMERCINĖS PATALPOS S. FINO G., ŠNIPIŠKĖSE

Patalpos yra daugiabučio gyvenamojo namo pirmame aukšte, su vitrininiais langais. Į patalpas galima patekti per du įėjimus: vieną iš koridoriaus, kitą – atskirą iš gatvės. Naujos statybos pastatas yra centrinėje Vilniaus miesto dalyje, Šnipiškėse, strategiškai patogioje vietoje, nuo Kalvarijų g. nutolęs tik 60 m. Tinka tiek paslaugoms/prekybai, tiek biurui. Geras susisiekimas su skirtingais miesto rajonais.

Nuomos kaina: 1150 Eur/mėn. + PVM + komunaliniai.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.