Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Vilkpėdė, Elektrinės g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Vilkpėdė, Elektrinės g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 866
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Sandėliavimo patalpos, Gamybinės patalpos, Paslaugos ir prekyba
 • Visas plotas
  311.09 m²
 • Kambarių
  8
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 311,09 m² biuro/paslaugų patalpos Vilkpėdėje, Elektrinės g. šalia Gerosios vilties žiedo ir Fakto auto (Nissan) autosalono.
Tai tvarkingos patalpos pirmame aukšte su atskiru įėjimu ir patogiu parkingu.
Patalpos puikiai tinka administracinei bei paslaugų veiklai, pastaruoju metu jose dirbo saugos tarnyba.
Patalpos yra įrengtos, jose sumontuoti kondicionieriai ir visos komunikacijos, yra speciali seifinė patalpa (buvo naudojama ginklų ir pinigų saugojimui) ir sandeliukas.
Teritorija yra stebima video kameromis ir saugoma.
Patalpoms gali priklausyti iki 10 parkingo vietų (1 vieta 15 Eur/mėn. + PVM).
Patalpų nuomos kaina 6,00 Eur/m² + PVM
Taip pat šioje teritorijoje yra galimybė išsinuomoti šalia esančią 1700 m² aptvertą ir betonuotą aikštelę (1 eur/m² +PVM), bei 177 m² pagalbinės patalpas (persirengimas, dušai ir t.t.) rūsyje (3 Eur/m² + PVM).

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.