Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Žemieji Paneriai, Titnago g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Žemieji Paneriai, Titnago g.

Nuomojamos komercinės patalpos

13 500 - 60 000
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Sandėliavimo patalpos, Gamybinės patalpos, Paslaugos ir prekyba, Kita
 • Visas plotas
  1500.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Yra galimybė išsinuomoti nuo 1500 iki 6000 m² pagal nuomininko poreikius pastatytas ("built to suit“) sandėliavimo, prekybinės arba gamybinės paskirties patalpas Žem. Paneriuose, Titnago gatvėje.
Tai naujai kuriamas multifunkcinis kompleksas, orientuotas į vidutines ir stambias prekybines ar internetinės prekybos įmones, kuris pasižymi sąlyginai mažu atstumu nuo miesto centro, patogiu susisiekimu su magistraliniu keliu (A1) Vilnius – Klaipėda, geru matomumu nuo Titnago g.
Pastatas suskirstytas į 4-is blokus (galima juos jungti tarpusavyje), kuriuose 1-ame aukšte bus sandėliavimo, gamybos ir prekybinės patalpos, o 2-ame aukšte biurai.
Sandėliavimo/gamybinių patalpų aukštis bus 7 m, prekybinių - 5 m, biurų 3 m, bus įrengti pramoniniai įvažiavimo vartai, naujausios apšvietimo (LED), vėdinimo, šildymo ir apsaugos sistemos, bei dideli elektros pajėgumai. Teritorijoje taip pat yra ir dujos.
Uždaroje teritorijoje bus įrengta 81-a automobilių stovėjimo vieta.
Patalpų nuomos terminas – 5 metai ir daugiau. Patalpos bus perduotos nuomininkui per 12-18 mėnesių nuo nuomos sutarties pasirašymo. Nuomos kaina priklauso nuo nuomininko reikalavimų.
Patalpų nuomos kaina: nuo 9,00 Eur/m² plius PVM.
Ober-Haus yra išskirtinis šio projekto nuomos atstovas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.