Vilniaus m. sav., Žemieji Paneriai, Titnago g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Žemieji Paneriai, Titnago g.

Nuomojamos komercinės patalpos

13 500 - 60 000
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Sandėliavimo patalpos, Gamybinės patalpos, Paslaugos ir prekyba, Kita
 • Visas plotas
  1500.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Yra galimybė išsinuomoti nuo 1500 iki 6000 m² pagal nuomininko poreikius pastatytas ("built to suit“) sandėliavimo, prekybinės arba gamybinės paskirties patalpas Žem. Paneriuose, Titnago gatvėje.
Tai naujai kuriamas multifunkcinis kompleksas, orientuotas į vidutines ir stambias prekybines ar internetinės prekybos įmones, kuris pasižymi sąlyginai mažu atstumu nuo miesto centro, patogiu susisiekimu su magistraliniu keliu (A1) Vilnius – Klaipėda, geru matomumu nuo Titnago g.
Pastatas suskirstytas į 4-is blokus (galima juos jungti tarpusavyje), kuriuose 1-ame aukšte bus sandėliavimo, gamybos ir prekybinės patalpos, o 2-ame aukšte biurai.
Sandėliavimo/gamybinių patalpų aukštis bus 7 m, prekybinių - 5 m, biurų 3 m, bus įrengti pramoniniai įvažiavimo vartai, naujausios apšvietimo (LED), vėdinimo, šildymo ir apsaugos sistemos, bei dideli elektros pajėgumai. Teritorijoje taip pat yra ir dujos.
Uždaroje teritorijoje bus įrengta 81-a automobilių stovėjimo vieta.
Patalpų nuomos terminas – 5 metai ir daugiau. Patalpos bus perduotos nuomininkui per 12-18 mėnesių nuo nuomos sutarties pasirašymo. Nuomos kaina priklauso nuo nuomininko reikalavimų.
Patalpų nuomos kaina: nuo 9,00 Eur/m² plius PVM.
Ober-Haus yra išskirtinis šio projekto nuomos atstovas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.