Atgal į paiešką

Vilniaus r. sav., Buivydiškių k., Tijūnų g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus r. sav., Buivydiškių k., Tijūnų g.

Parduodamos komercinės patalpos

19 990
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Kita
 • Visas plotas
  19.63 m²
 • Kambarių
  1
 • Aukštas
  1 iš 2
 • Statybos metai
  1985
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMAS GARAŽAS (BOKSAS) SU RŪSIU!

Mūrinis garažas randasi Buivydiškėse, Vilniaus raj. sav., bendrijos "Vairas" masyve. Garažas sausas, medinės durys, atnaujinta 220V elektra ir skaitliukas, o po garažu yra rūsys (dvigubai didesnis plotas sandėliavimui).

Parduodamas su viskuo kas matosi nuotraukose. Garažų masyvo teritorija uždara, apšviesta, telefonu valdomi automatiniai vartai.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.