Atgal į paiešką

Anykščių r. sav., Kirkiliškių k.

Parduodamos komercinės patalpos

Anykščių r. sav., Kirkiliškių k.

Parduodamos komercinės patalpos

35 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Gamybinės patalpos, Kita
 • Visas plotas
  179.00 m²
 • Kambarių
  5
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

ŽUVIES AUGINIMO VERSLAS.
Netoli kurortinio Anykščių miesto (10 km), Kirkiliškių kaime parduodamas modernus ir pelningas žuvų auginimo verslas. Uždaro tipo fermoje galima auginti vaivorykštinius upėtakius, eršketus ir kitas žuvis nuo ikro iki prekinio dydžio žuvies. Parduodama ferma kartu su 0,19 ha Yra naujai įrengtas vandens gręžinys bei nuotekų valymo sistema. Ferma įrengta renovavus seną molinį tvartą, pakeitus stogą ir pristačius priestatą. Bendras plotas 179 kv.m. Įrengta 14 žuvų auginimo baseinų su vandens padavimo ir nuleidimo vamzdžių sistema, galingi mechaniniai bei biologiniai filtrai, UV lempa, vandens nugeležinimo įranga, deguonies prisotinimo įranga, ikrų inkubatoriai, 5 kW dyzelinis generatorius, bei visa reikalinga smulki įranga žuvų rūšiavimui, svėrimui, vandens kokybės kontrolei. Įranga pirkta nauja, įdiegta kontrolės sistema su pranešimo į telefoną funkcija. Vanduo į žuvų auginimo sistemą papildomas iš naujo vandens gręžinio ir išleidžiamas į naujai įrengtus vandens valymo įrengimus. Pajėgumas apie 10 t užauginti produkcijos per metus. Ferma šiuo metu veikianti. Tvenkinys su pusiasaliu yra pritaikytas auginti žuvį, bet gali būti naudojamas ir pramoginei žvejybai tikintis garantuoto laimikio. Yra galimybė nuleisti vandenį, norint surinkti užaugintą žuvį. Puiki vieta vienu metu plėtoti šeimos verslą.

Viso kmomplekso pardavimo kaina 35 000 eur.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.