Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Pašilaičiai, Leičių g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Pašilaičiai, Leičių g.

Parduodamos komercinės patalpos

220 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Sandėliavimo patalpos, Kita, Biuro patalpos, Medicinos/sveikatos priežiūros, Rekreacijos/turizmo
 • Visas plotas
  242.43 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

INVESTICIJAI SU NUOMININKU IR 7,1 % ATSIPIRKIMU!
Parduodamos 242,43 m² naujai įrengtos komercinės patalpos Leičių g. 9, Pašilaičiuose. Patalpos yra naujos statybos pastato pirmame aukšte su atskiru įėjimu ir vitrininiais langais. Patalpos yra naujai besistatančių ir tankiai apgyvendintame pastatų kvartale prie naujos Leičių gatvės, kuri jungia Gabijos g. ir Perkunkiemio gatves. Atvykimas iki patalpų visada bus patogus ir greitas dėl automobilių srautų į priešingą pusę piko metu. Patalpos įrengtos šokių ar sporto studijai, bet tinka ir kitoms veikloms (paslaugų, prekybos, administracinei ir pan.), kurios orientuotos į kvartalo gyventojų poreikius ir ne tik. Patalpos išsidėsčiusios per du aukštus: I aukšte 130,63 m² - vientisa salė su laukimo zona, rūsyje 111,80 m² - salė, san. mazgai su dušo kabinomis, persirengimo patalpos. Patalpos gerai ir kokybiškai įrengtos, rekuperacinė oro vėdinimo sistema. Maži patalpų eksploataciniai mokesčiai. Patalpų pardavimo kaina – 220000 €. PVM nėra taikomas

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.