Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Pilaitė, I. Kanto al.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Pilaitė, I. Kanto al.

Parduodamos komercinės patalpos

225 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Paslaugos ir prekyba, Kita
 • Visas plotas
  188.63 m²
 • Kambarių
  8
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMOS 189 M² ADMINISTRACINĖS PATALPOS PILAITĖJE, VILNIUJE

Vieta – I. Kanto al. 3, Vilnius;
Bendras plotas – 188,63 m²;
Statybos metai - 1993;
Aukštas – 1;
Paskirtis – administracinė.

Patalpose yra 9 mažesnės erdvės ir kabinetai, 1 didelė erdvė/salė, priimamasis, kelios pagalbinės patalpos, 2 san. mazgai. Patalpų išplanavimą galima keisti. Patalpos turi du atskirus įėjimus. Didžiojoje erdvėje (72 m²) yra auštos lubos (3,5 m). Yra visos komunikacijos, ekonomiškas šildymas iš centralizuotų šilumos tinklų.

Šiuo metu patalpose veikia vaikų darželis.

Nemokamas parkavimas šalia pastato.

KAINA: 225000 Eur.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.