Atgal į paiešką

Panevėžio m. sav., Pramonės, S. Kerbedžio g.

Parduodamos komercinės patalpos

Panevėžio m. sav., Pramonės, S. Kerbedžio g.

Parduodamos komercinės patalpos

970 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Sandėliavimo patalpos, Gamybinės patalpos
 • Visas plotas
  18627.21 m²
 • Kambarių
  25
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMAS GAMYBINIS PASTATAS.
Parduodamas gamybinis/sandėliavimo pastatas, esanis S. Kerbeddžio g. Panevėžyje. 18 627,21 kv.m ploto, dviejų aukštų pastatas yra šalia S.Kerbedžio ir Senamiesčio gatvių sankryžos, nuomojamame iš Valstybės 1,5935 ha žemės sklype.
Pastatas yra dviejų aukštų, pirmojo aukšto patalpų aukštis 8 metrai, antrojo- 6 metrai. Aukštuose yra po 9000 kv.m nuomojamo ploto. Dalis pastato - tai 4-ių aukštų administracinė dalis, kurioje gali būti kabinetai, pagalbinės, buitinės patalpos.

Šalia ir netoliese yra daug įvairių gamybinių, sandėliavimo objektų, baigiama tvarkyti Seenamiesčio ir S. Kerbedžio gatvių sankryža (rengiamas žiedas).

Pardavimo kaina 970 000 eur.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.