Atgal į paiešką

Klaipėdos m. sav., Senamiestis, Turgaus a.

Parduodamos komercinės patalpos

Klaipėdos m. sav., Senamiestis, Turgaus a.

Parduodamos komercinės patalpos

190 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Maitinimо, Paslaugos ir prekyba
 • Visas plotas
  159.93 m²
 • Kambarių
  7
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMOS PUIKIAI ĮRENGTOS PATALPOS TURGAUS A. 2

Parduodamos puikios patalpos Turgaus a. 2, patekimas iš Tiltų g. pusės. Patalpos yra įrengtos ir paruoštos administracinei veiklai. Galimas įvairus patalpų panaudojimas: maitinimo įstaigai, prekybinėms patalpoms, administracinėms patalpos. Patalpos yra įrengtos cokoliniame pastato aukšte, lubų aukštis 2,52 m. Patalpos turi du atskirus patekimus, vieną į Tiltų g., kitą į vidinį kiemą, kuriame galima parkuoti automobilius. Maži komunaliniai kaštai.

***Patalpų kaina 190 000 Eur***
***YRA GALIMOS DERYBOS***

IŠPLANAVIMAS
Registratūra
Vadovo kabinetas
Darbuotojų kabinetas
Konferencijų salė
Virtuvė
Archyvas
Buitinės patalpos su dušine
Du san. mazgai
Katilinė

Kviečiu atvykti ir apžiūrėti patalpas.
Dėl apžiūros ir detalesnės informacijos kreipkitės telefonu arba el. laišku.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.