Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Pylimo g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Pylimo g.

Parduodamos komercinės patalpos

950 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Biuro patalpos, Rekreacijos/turizmo, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  410.24 m²
 • Aukštas
  1 iš 2
 • Statybos metai
  1940
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMAS PASTATAS PYLIMO G., VILNIUJE

Pastatas yra ant 20,6 a valstybei priklausančio sklypo, kuriame yra registruoti du pastatai. Parduodamas pastatas yra vidiniame kieme. Prie gatvės yra gyvenamasis namas.

Bendras pastato plotas - 410,24 kv.m;
Aukštingumas – 2 aukštai ir rūsys;
Pagrindinė naudojimo paskirtis – sandėliavimo.

Yra parengtas pastato rekonstrukcijos projektas ir gautas statybos leidimas gyvenamosios paskirties pastatui. Bendras numatomas pastato plotas po rekonstrukcijos - 868 kv.m.
Aukštingumas – 3 aukštai + mansarda.

Prie pastato yra didelis vidinis kiemas, skirtas automobilių parkavimui, uždara teritorija.

KAINA: 950000 Eur + PVM.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.