Vilniaus m. sav., Šiaurės miestelis, Verkių g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Šiaurės miestelis, Verkių g.

Parduodamos komercinės patalpos

2 200 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Sandėliavimo patalpos, Paslaugos ir prekyba, Gamybinės patalpos
 • Visas plotas
  2446.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMAS 2446 KV.M BENDRO PLOTO ATSKIRAS ADMINISTRACINĖS/KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAS VERKIŲ G., ŠIAURĖS MIESTELYJE, VILNIUJE.

Pagrindinė naudojimo paskirtis - administracinė. Statybos metai - 1997 m. Bendras plotas - 2446 m², nuomojamas plotas - 2065 m². Pirmame aukšte yra prekybinės patalpos ir automobilių serviso patalpos. Antrame-trečiame aukštuose įvairaus dydžio biuro patalpos. Rūsyje yra sandėliavimo patalpos. Patalpos gali būti lengvai perplanuotos pagal individualų poreikį. Yra du atskiri įėjimai į biuro patalpas, taip pat atskiri įėjimai į prekybines patalpas automobilių servisą. Pastatas geros būklės, pilnai įrengtas Parkingas gatvėje šalia pastato ir kieme. Yra visos būtinos miesto komunikacijos. Autonominis šildymas iš miesto centralizuotų tinklų. Kompiuteriniai tinklai, telefono linijos, internetas.

Pastatas geroje vietoje mieste, šalia Šiaurės miestelio ir intensyvaus eismo Kalvarijų gatvės, vos keli kilometrai nuo miesto centro. Patogus privažiavimas, puikus matomumas, lengvai randama vieta.

Šiuo metu patalpos išnuomotos ir generuoja pastovias nuomos pajamas, puikiai tinka investicijai.

KAINA: 2200000 Eur.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.