Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, Giedraičių g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, Giedraičių g.

Parduodamos komercinės patalpos

150 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Biuro patalpos, Medicinos/sveikatos priežiūros, Kita
 • Visas plotas
  64.39 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Parduodamos 64,39 m² komercinės patalpos Giedraičių g., Šnipiškėse. Tai naujos statybos mažaaukščio gyvenamojo namo pirmame aukšte patalpos su atskirais įėjimais ir vitrininiais langais. Naujas pastatas yra centrinėje Vilniaus miesto dalyje, Šnipiškėse, šalia sparčiai plėtojamos Žalgirio g. Tai racionalus sprendimas renkantis naujas komercines patalpas savo verslui: strategiškai patogi vieta, geras susisiekimas su skirtingais miesto rajonais. Jūsų verslas turės visas galimybes - patogią ir ramią vietą, tvarkingą aplinką ir infrastruktūrą. Patalpos dalinai įrengtos. Galima papildomai įsigyti automobiliui parkavimo vietas požeminėje namo aikštelėje. Pardavimo kaina: 150 000 € plius PVM.
Visą detalesnę informaciją apie parduodamą turtą suteiksiu tiesioginio bendravimo metu.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.