Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Žvėrynas, Bebrų g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Žvėrynas, Bebrų g.

Parduodamos komercinės patalpos

262 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Biuro patalpos, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  103.09 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Parduodamos 103,09 m² komercinės patalpos Bebrų g. Žvėryne. Patalpos yra ramioje ir prestižinėje Žvėryno gatvės atkarpoje, aplinkiniuose patalpose įsikūrusios advokatų ir notarų niurai, odontologijos klinikos ir pan. Patalpos išsidėsčiusios cokoliniame aukšte su vitrininiais langais ir atskiru įėjimu. Prieš patalpas yra lauko terasa, kuri dalinamasi su greta esančiomis patalpomis. Patalpos šildomos oras-oras sistema, ekonomiškas patalpų ekspoatavimas. Patalpose įrengta oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema. Patalpose yra atskirtos dvi didelės darbo erdvės, dvi uždaros patalpos, san. mazgas su dušo kabina ir virtuvėlė. Patalpose galima keisti visas vidinės pertvaras ir persiplanuoti pagal savo poreikius. Automobilių parkavimas šalia patalpų esančioje gatvėje (geltona mokama zona). Pardavimo kaina - 262000 €.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.