Atgal į paiešką

Šiaulių m. sav., Bačiūnai

Parduodamas namas

Šiaulių m. sav., Bačiūnai

Parduodamas namas

129 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS PUIKUS NAUJOS STATYBOS PILNAI ĮRENGTAS GYVENAMAS NAMAS BAČIŪNUOSE AUŠRINĖS SODUOSE !!!!! Šiuo metu pradėtas statyti gyvenamas namas S/B Aušrinė, namo bendras plotas 79,98 kv/m, 5,72 a žemės sklypas, sklypas erdvus, kampinis. Namas bus pastatytas iš blokelių (20cm), bus apšiltintos sienos 25cm putų polisterolu, apšiltintas stogas 40 cm vata, pamatai gręžtiniai apšiltinti iš vidaus 10 cm puta ir iš išorės 10 cm puta, grindys apšiltintos 15 cm puta, stogas "Rukki" skarda, vanduo iš giluminio siurblio (įleistas šulinyje), nuotekos valymo įrengimai, šildomas "šilumos siurbliu oras vanduo", visame name šildomos grindys, sumontuota rekuperacinė vėdinimo sistema, vidus pilnai įrengtas, virtuvė kartu su svetaine, trys miegamieji kambariai, vonia kartu su vc, vonioje įeinamas dušas (galimybė ir su dušo kabina), vc, kriauklė ir katilinė. Plastikiniai 3 stiklų dviejų kamerų langai, terasa su išėjimu iš kambario, karštas vanduo iš boilerio (190 litrų boileris), nauja elektros instaliacija, naujas vamzdynas, grindys - laminatas, plytelės, sienos - dažomi tapetai. Bus išlygintas žemės sklypas, išpilta skaldelė dviejų automobilių stovėjimui, uždėtas dekoras namo išorėje (balta spalva), sumontuoti lietvamzdžiai, bus padaryti stogo pakalimai, visi šie darbai įeina į pardavimo kainą. Namas bus priduotas 100 proc. baigtumu. Galimybė įsirengti vonios kambari su vonia (kaina derinama individualiai), nuotraukose pavaizduoti kaip realiai atrodo namai ir jų vidus, galimybė rinktis duru spalva ar pačias duris, grindų spalvą ar pačias grindis viskas derinama individualiai. Rami vieta, geras privažiavimas, dviračių takas, autobusų sustojimas. Padedame su banko paskolomis. Šiuo metu galime aprodyti jau pastatytus ir parduotus namus. GALIMA REZERVACIJA. Daugiau info tel. 860090529

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.