Atgal į paiešką

Šiaulių r. sav., Ginkūnų k., Žuvėdrų g.

Parduodamas namas

Šiaulių r. sav., Ginkūnų k., Žuvėdrų g.

Parduodamas namas

49 900

Apie šį turtą

NAMO DALIS SU ŪKINIU PASTATU IR ŽEME - UŽ BUTO KAINA !!!! GINKŪNUOSE, ŽUVĖDRŲ G., PUIKIOJE VIETOJE, PARDUODAMA DALIS GYVENAMO NAMO !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PARDUODAMA dalis gyvenamo namo ŽUVĖDRŲ G. (pirmas aukštas), bendras namo plotas 61,20 m², 12,5 a žemės sklypas, 100 proc. baigtumas, namas mūrinis, stogas pakeistas į beasbestį šiferį, visos miesto komunikacijos (vanduo, kanalizacija, dujos), visa apskaita atskirta, atskiri skaitikliukai, dujinis pečius. Namas šildomas dujomis, asfaltuotas privažiavimas. Name sudėti plastikiniai langai, kambarių sienos tapetuotos, grindys - natūralaus medžio dažytos lentos, vonios kambarys kartu su wc, špyžiniai radijatoriai, medinės durys. Parduodamo namo dalis yra pirmame aukšte, kuriame yra trys kambariai, virtuvė, vonios kambarys su wc ir holas, reikia remonto, bet puiki galimybė susiremontuoti pagal savo poreikį. Teritorija aptverta tvora, tvarkingi kaimynai, namas stovi puikioje vietoje, asfaltuotas privažiavimo kelias, šalia vaikų ugdymo įstaigos, puikus susisiekimas su kitais miesto rajonais. Sudarytas bendraturčių susitarimas dėl naudojimosi namu, ūkiniu pastatu bei žemės sklypu. Tinka pirkti su banko paskola.
-------------------------------------------------------------------------------------
DĖL NAMO APŽIŪROS AR DAUGIAU INFO TEL 863827509, 841435511

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.