Atgal į paiešką

Šiaulių r. sav., Maskvytės k., Gėlių g.

Parduodamas namas

Šiaulių r. sav., Maskvytės k., Gėlių g.

Parduodamas namas

52 500

Apie šį turtą

PARDUODAMAS GYVENAMAS NAMAS MASKVYTĖS K., SU 8,14 A ŽEMĖS SKLYPU !!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
MASKVYTĖS K. (Bubių sen.), ramioje vietoje, parduodamas pradėtas naujai rekonstruoti gyvenamas namas su garažu, bendras plotas 105,85 m², 8,14 a žemės sklypas (prie namo 6 a ir už keliuko 2,14 a), namas mūrinis, naujai pakeistas namo stogas - Ranilla skarda, nauji plastikiniai langai bei durys, numatytas šildymas oras- vanduo, vanduo - šulinio ar sodo. Name numatyta yra virtuvė kartu su svetainė, du miegamieji kambariai, tambūras, pusrūsyje planuojama katilinė, bei vonios kambarys. Numatytas grindinis šildymas. Namas stovi puikioje vietoje, rami vieta, puikūs kaimynai, yra pamatai šiltnamiui ar ūkiniam pastatui. Asfaltuotas privažiavimo kelias, važiuoja autobusai.
DĖL NAMO APŽIŪROS PRAŠOME SKAMBITI TEL 863827509, 841435511

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.