Atgal į paiešką

Lazdijų r. sav., Metelių k., Pušyno g.

Parduodamas namas

Lazdijų r. sav., Metelių k., Pušyno g.

Parduodamas namas

255 000

Apie šį turtą

Parduodama išskirtinė vila/sodyba ant ežero kranto Metelių regioniniam parke su 25 arų sklypu ir leidimams statyti dar 4 pastatus.

----------------------------------------------------------------------------------

PRIVALUMAI

- Tvarkingi dokumentai ir pastatai su leidimais.
- Iš sklypo atsiveria užburianti panorama į Metelio ežerą, kurios neužstoja medžiai ar pastatai. Iki ežero minutė kelio pesčiomis, ten jumis pasitiks sutvarkytas paplūdimys, liepteliai, pavėsinės, suoliukai, laužavietės, tinklinio aikštelė ir vaikų žaidimo aikštelės. Taip pat netoliese Dusios ir Obelijos ežerai.
- Sodybą sudaro du sklypai. 8,62 aro sklypo paskirtis - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Kita dalis 16,37 aro sklypas - Komercinės paskirties objektų teritorijos, tad galima įrengti kavinę, parduotuvę, viešbutį ar teikti kitas pramogas.
- Sklypas puse metro iškeltas nuo kelio aukščio, dėl to jame nesikaupia drėgmė.
- Sklype stovi 91.06 kv.m. namas, pilnai įrengtas 2021 m. rudenį prabangiu klasikiniu stiliu. Atskiri įėjimai į pirmą ir antrą aukštą. Pirmas aukštas turi didelę terasą, antras - balkoną su vaizdu į Metelio ežerą. Abu aukštai turi savo atskiras virtuvėles ir vonios kambarius.
- Tamsinti langai suteikia privatumo ir neleidžia saulei perkaitinti namo.
- Taip pat gauti leidimai statyti dar keturis namukus. Du po 25,86 kv. m., trečias - 114,42 kv.m, ketvirtasis - 143,87 kv.m. Pirmiems 3 namams padaryti nauji pamatai, išvedžiotos visos komunikacijos.
- Išpuoselėta sodybos aplinka. Visas kiemas išklotas spalvotomis betono mozaikos trinkelėmis, įrengtas naujas fontanas iš italijos bei lauko židinys. Taipogi automatiniai vartai, vėliavos stulpas, sklypo apšvietimas.
- Sodyboje taip pat rasite pirtį bei 30 kv. m. pavėsinę su židiniu ir biliardo stalu bei kita įranga užsiimti vandens pramogomis.
- Jūsų saugumui įrengtos vaizdo kameros.
- Asfaltuotas privažiavimas.

----------------------------------------------------------------------------------

BENDRA INFORMACIJA

Elektra - Trifazė 19 kW.
Vandentiekis - Gręžinys 140m.
Nuotekos - Feliksnavis, sertifikuotas nuotekų valymo įrenginys, pritaikytas vienu metu naudotis 19 asmenų.
Namo šildymas - Kietu kuru arba elektra.
Įrengtas - 2021 m.
Druskininkai - Meteliai - 38km
Kaunas - Meteliai - 80km
Vilnius - Meteliai - 130km

----------------------------------------------------------------------------------

Ši vila, ant Metelio ežero kranto, gali tapti jūsų oaze ramiam gyvenimui ir verslui. Šis tylus gamtos kampelis - nuostabi vieta gyventi, atsipūsti, leisti kokybišką laiką su šeima ar draugais bei mėgautis vandens pramogomis, teikiančiomis neįkainojamą džiaugsmą ir atgaivinančiomis kūną bei sielą.

----------------------------------------------------------------------------------

PIRKĖJUI NETAIKOMI TARPININKAVIMO MOKESČIAI

Pirkėjui paruošiu visus reikiamus dokumentus pirkimui, padėsiu gauti paskolą su partnerių nuolaidomis be administracinių mokesčių, suorganizuosiu turto vertinimą, kuris galioja visose Lietuvos kredito įstaigose, konsultuosiu kitais su pirkimu susijusiais klausimais.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.