Atgal į paiešką

Palangos m. sav., Palangos m., Jūros g.

Parduodamas namas

Palangos m. sav., Palangos m., Jūros g.

Parduodamas namas

2 500 000

Apie šį turtą

###NAMAI PRIE JŪROS###

Retai pasitaikanti proga įsigyti namus su papildomai įrengta kavine ir poilsio patalpomis tik 200 m. nuo Šventosios paplūdimio.
Parduodami 20a sklype esantys objektai:

- Pastatas - 72.61 kv. m, šiuo metu pilani įrengta ir veikianti kavinė.
- 3 Namukai po 20.14 kv. m, (galima pritaikyti svečiams arba nuomai)
- Pastatas - Gyvenamasis namas 328.94 kv. m. galima nuomoti arba gyventi.

PAGRINDINIS PASTATAS:

Parduodamas 328 kv.m. gyvenamas namas su papildomai įrengtais poilsio kambariais. Visa namo erdvė išnaudota maksimaliai - paruošti papildomi butai su atskiroms WC ir dušo patalpomis bei virtuvėlėmis, kurie gali būti išnaudojami trumpalaikiam ir ilgalaikiam apgyvendinimui.
Objektas sėkmingai išnaudojamas gyvenimui ir trumpalaikei nuomai. Šešiaviečiai ir dviviečiai – keturviečiai kambariai su patogumais.
Visi įrenginiai name veikia puikiai. Namas pastatytas uždarame kvartale, tai užtikrina visišką ramybę visus metus.

KAVINĖ:

- Pilnai veikianti, su naujai įrengta virtuve. Atvesta elektra 28kw.
- Elektrinis kepimo pečius 4 padėklų, nerūdyjančio plieno spintelė kepiniams, elektrinė kepsninė, trijų indų marmitas antriem patiekalam, sriubos marmitas, elektrinis arbatos marmitas 9 l., kavos marmitas 9l., mikrobanginė krosnelė, du aukšti šaldytuvai, vienas iš jų stiklinėmia durelėmis, vienas didelis šaldiklis, profesionali indų plovimo mašina, elektrinė blynų kepimo plokštė, kavos aparatas dviejų skyrių, du kavos malūnai, du mikseriai su indais, buitinė plovimo mašina, nerūdyjančio plieno atleidimo ir ruošimo stalai, 150 ir 90l. elektriniai boileriai, įvestos gamtinės dujos su dviem dujinėm viryklėmis, dvi kriauklės, stebėjimo kameros, signalizacija, indai įrankiai, katilai ir kitos priemonės.
- Yra Pastatyta nauja virtuvė, pakeista nauja terasa, vasarą terasoje du skėčiai 4×4
- Viduje 6 stalai po 4 vietas. Antrame aukšte yra apie12-16 sėdimų vietų.
- Kavinės patalpa suprojektuota taip, kad į visas puses pro stiklines vitrinas atsiveria nuostabus pajūrio gamtos vaizdas. Antrame aukšte galima pailsėti neįprastoje aplinkoje pusiau gulomis ir grožėtis pajūrio gamta. Atvėsus orams galima užkurti židinį ir mėgautis besiskleidžiančia šiluma. Rotondos apšvietimas bei židinio rusenimas sukuria jaukią ir malonią atmosferą.

3 RĄSTINIAI NAMUKAI:

- Nameliai su virtuvėmis, dušais, WC, terasomis;
- Keturios miegamos vietos;
- Virtuvė su visa reikalinga įranga, indais ir stalo įrankiais;
- Keturvietis pietų stalas;
- WC, dušas (karštas vanduo);
- Terasa su lauko baldais;


Per visus veikimo metus susiformavo ir plečiasi nuolatinių klientų ratas.

Privalumai:

- 2 min. iki paplūdimio;
- 7 km iki Palangos tarptautinio oro uosto;
- 9 km iki SPA ir baseinų komplekso Atostogų parkas ir HBH;
- Namas - akligatvyje, todėl ja naudojasi tik šios gatvės gyventojai;
- Namo statybai naudotos aukščiausios kokybės medžiagos, bei įranga;
- Miesto komunikacijos.
- Žemės sklypas 20a., naudojimo būdas - gyvenamųjų pastatų teritorijos.


*****YPATINGAI GREITAI ATSIPERKANTI INVESTICIJA - SUSISIEKITE DABAR - 862593257*****

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.