Palangos m. sav., Palangos m., Žalioji g.

Parduodamas namas

Palangos m. sav., Palangos m., Žalioji g.

Parduodamas namas

189 000

Apie šį turtą

Parduodamas labai jaukus, pilnai įrengtas gyvenamas namas - 79 kv.m. ploto, su atskiru 5 arų (bendras sklypo plotas 10 arų) žemės sklypu. Antrajame aukšte du miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys, koridorius, drabužinė ir didelis balkonas. Pirmąjame aukšte didelė sieninė spinta, ąžuolu dengta virtuvė, labai erdvi svetainė, sanitarinis mazgas, bei pagalbinės patalpos - katilinė. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika ir kitais buities daiktais. Grindys ir laiptai ąžuoliniai. Autonominis šildymas dujomis, šildomos grindys, miesto vandentiekis ir kanalizacija. Pietų namo pusėje didelė terasa, todėl name visada šviesu, šilta ir jauku. Aptverta teritorija, automatiniai vartai, trinkelėmis grįstas kiemas automobiliams.
Namas yra sparčiai besivystančiame naujame Palangos miesto kvartale, labai patogioje vietoje, tolėliau nuo miesto šurmulio, tačiau vos už 10 minučių pėstute jau atsidursite Dariaus ir Girėno gatvėje. Artimiausias Nemirsetos pliažas vos kelios minutės automobiliu. Birutės parkas lengvai pasiekiamas pėstute (apie 20 min), dviračiu (10 minučių) ar automobiliu (keletas minučių).

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.