Atgal į paiešką

Palangos m. sav., Palangos m., Vaivorykštės g.

Parduodamas namas

Palangos m. sav., Palangos m., Vaivorykštės g.

Parduodamas namas

360 000

Apie šį turtą

Puikiai įrengtas, naujai pastatytas 74.5 kv. m. namas Palangoje su 4 arų sklypu


Parduodamas šiuolaikinės architektūros namas, Vaivorykštės g. Palangoje. Šis namas išsiskiria ne tik aukštos kokybės įrengimo medžiagomis, bet ir nuostabia vieta – saugi ir draugiška kaimynystė, vos už 800 metrų nuo artimiausio paplūdymio.

Namas pilnai įrengtas, su baldais ir buitine technika - galite gyventi jau dabar.

Kiemo teritorija, apželdinta ir sutvarkyta, sklypas 4 arai, o ją saugo automatiniai vartai, suteikiantys papildomą privatumą. Terasoje, įrengtoje prie namo, galėsite mėgautis šiltais vasaros vakarais ir nuostabiais saulėlydžiais.

Namo privalumai:

- Žemės sklypo paskirtis - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos;
- Sklypo plotas – 4 arai;
- Baigtumas 100%;
- Puikus susisiekimas dviračiu, automobiliu ar autobusu;
- Iki jūros 800 metrų;
- Erdvi terasa;
- Šildymas grindinis - oras vanduo;
- Gerbūvis pilnai sutvarkytas;
- Apsaugos signalizacija;
- Miesto vandentiekis, nuotekos;
- Visos teritorijos apšvietimas.

Investuotojams – puiki galimybė!

*****Susidomėjus, susisiekite - aptarsime sąlygas - nepraleiskite progos tel. 862593257*****

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.