Atgal į paiešką

Vilniaus r. sav., Rastinėnų k., Kalorijos 5-oji g.

Parduodamas namas

Vilniaus r. sav., Rastinėnų k., Kalorijos 5-oji g.

Parduodamas namas

35 000

Apie šį turtą

Parduodamas mielas ir jaukus sodo namukas netoli Neries Regioninio parko!

6a sodų paskirties sklypas Vilniaus rajone, Rastinėnų kaime. Sodas apsuptas suaygusių medžių ir nuolat gyvenančių kaimynų, bei daug žalumos. Vietos pasireikšti fantazijai it jūsų vidiniam daržininkui tikrai dar yra kur. Arba, žinoma, galima pridėti rankas ir perdaryti namuką į nuolat gyvenamą namą.

TECHNINĖ INFO:
- elektra yra;
- privatus vandens gręžinys;
- 6a žemės sklypas sodų bendrijoje;
- 78 m2, 1986m. statybos rąstinis namas su rūsiu;
- su namu parduodamas metalinis garažas/ūkinukas;

Už kelių šimtų metrų tyvuliuoja ežeras Bevardis, bei daugybė kitų mažesnių telkinukų. Daug gamtos ir greitas susisiekimas su miestu, nes iki asfaltuoto kelio vos 200m, o iki BIG prekybos centro 20 minučių automobiliu.


+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.