Atgal į paiešką

Klaipėdos m. sav., Rimkai, Tiesioji g.

Parduodamas namas

Klaipėdos m. sav., Rimkai, Tiesioji g.

Parduodamas namas

90 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS NAMAS - KLAIPĖDA - RIMKAI

Parduodamas vieno aukšto su mansarda - 83.77 kv.m bendro ploto namas. Objekto vieta Klaipėdoje - Rimkai, Tiesioji g. 15arų sklype yra ūkinis pastatas su garažu. Namas nerenovuotas. Draugiška, senai susikūrusi bendruomenė.

Puikus susisiekimas visomis kryptimis:
- Automagistralę Klaipėda - Kaunas pasieksite per 6 min.
- Klaipėdos miesto centras - 15 min.
- Artimiausias papludimys - 20 min.
- Dreverna - 24min.


OBJEKTO APRAŠYMAS:

• Bendras plotas – 83.77 kv.m;
• 4 kambariai;
• Šildymas dujomis arba kietu kuru;
• Miesto komunikacijos;
• Ūkinis pastatas su garažu;


TERITORIJOS APRAŠYMAS:
• Sklypo plotas – 15 arai;
• Apželdintas;
• Kieme vieta automobiliams;
• Puikus ir patogus privažiavimas, asfaltuotas iki namo;

**********Būtinai susisiekite - aptarsime galimybes. Tai puiki galimybė investuoti į nekilnojamą turtą! Tel: 862593257**********

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.