Atgal į paiešką

Kauno r. sav., Šatijų k., Šiaurinė g.

Parduodamas namas

Kauno r. sav., Šatijų k., Šiaurinė g.

Parduodamas namas

28 000

Apie šį turtą

Parduodamas kolektyvinio sodo pastatas su 0,0574 arų žemės sklypu, Šatijų k. Kaimynystėje įsikūrę nuolat gyventis naujakūriai. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Lengvai pasiekiamas ir žiemos metu.

Sklypas stačiakampio formos. Šalia ESO dujų tinklai. Elektra yra. Laistymo vanduo. Teritorija aptverta.

Mūrinis vieno aukšto namukas su palėpe. Bendras plotas 45,90 m². Palėpės patalpa (7,53 m²) iškalta plokštėmis. Yra mažas langelis. Užlipimui mediniai laiptai. Pagrindiniame aukšte yra prieškambaris ir gyvenamas kambarys, viso 18,29 m². Šildymui įrengta židininė ketaus krosnelė. Langai mediniai. Grindys ir vidaus apdaila - medžio drožlių plokštėmis. Rūsys - 20,08 m².

Sodo pastatas mūrinis, apdailai naudotas akmuo. Pamatai - betonas. Perdanga - medis. Stogo danga - asbestcementis.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.