Vilniaus m. sav., Senamiestis, Balandžių g.

Parduodamas namas

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Balandžių g.

Parduodamas namas

850 000

Apie šį turtą

Vienoje gražiausių ir aukščiausių Vilniaus miesto vietų parduodamas unikalus 210 kv.m. individualus namas.
Tas, kuris būdamas visai šalia senamiesčio nori pamiršti sostinės šurmulį ir pasigėrėti lėto kaimiško gyvenimo vaizdiniais tai butent ši vieta.

Nuosavas sklypas, 9,10 a itin išpuoselėtas ir prižiūrėtas. Didelis privatus vidinis kiemas užtikrina prasmingas akimirkas su savo šeima.
Visos galimybės dar ištobulinti ir patogiai gyventi gamtoje, pačiame Vilniaus miesto centre. Čia yra yra senieji klevai.
Pirmajame namo aukšte – atskira virtuvė, didelė svetainė, sviečių tualetas. Antrame aukšte – 3 miegamieji (du miegamieji su antresolemis), vonios kambarys. Yra erdvės ir rūsyje - 63 kv.m.
Namo įrengimas: pilnai pritaikytas jaukiai gyventi; grindys: plytelės, parketlentės; sienos: dažytos.
Kita naudinga informacija: sklypas 9,1 a; mūrinis namas, apšiltintas polistirolu plius dekoratyvinis tinkas; dviejų aukštų ir rūsys, 4 kambariai (3 miegamieji); du pilni vonios kambariai ir sviečių tualetas; šildymas dujinis; miesto vandentiekis ir kanalizacija.
Namas 1905 m statybos, naujai rekonstruotas 2009.
Kilometras į šoną nuo miesto širdies – ir atsiduriate savitu ritmu gyvenančiuose Markučiuose. Tapybiškas, raižytas Vilnios slėnis sunkiai pasiduoda urbanizacijai, todėl chaotiškai palei kalveles išsibarstę namukai veikiau primena kaimo, o ne Europos sostinės kraštovaizdį. Tačiau tikriausiai tuo Vilnius ir yra nuostabus – nedideliu spinduliu kiekvienas gali rasti tai, kas artima jo širdžiai.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.