Šiaulių m. sav., Šimšė, Dubijos g.

Parduodamas namas

Šiaulių m. sav., Šimšė, Dubijos g.

Parduodamas namas

170 677

Apie šį turtą

Šimšės rajone, Dubijos gatvėje, naujai pastatytame „Beržų alėjos" kvartale parduodami 2 aukštų kotedžiai su daline apdaila. Viso pastatyta 12 kotedžų, kurių bendras plotas nuo 131,97 kv. m. Iki 156,57 kv. m. Kiekvienam kotedžiui priklauso nuo 2 iki 3,72 arų žemės sklypas. Kotedžų baigtumas 85 procentai.
Projektuojant kotedžus, viskas buvo pagalvotą apie gyvenimo kokybę, patogumą. Pirmame kotedžo aukšte yra: garažas su automatiniais vartais, vienas vonios kambarys, tambūras, katilinė, didelė svetainė sujungta su virtuvės zona. Iš svetainės išėjimas į terasą. Antrame aukšte yra trys miegamieji ir du vonios kambariai. Iš dviejų miegamųjų yra išėjimas į balkonus.
Kotedžuose yra visos miesto komunikacijos: vandentiekis, kanalizacija, dujos ir elektra. Šildymas yra įrengtas dujinis, grindinis. Išvedžiota elektros instalecija, santechnika. Kotedžų išorė apmūryta klinkerio plytelėmis ir dekoruota dekoratyviniu tinku.
Tai puiki vieta Jūsų naujam būstui, iki pat kiemo asfaltuotas privažiavimas, šalia viešojo transporto stotelė, prekybos centrai.
Vieno kvadratinio metro kaina 1300 eurų, dėl apžiūros ir detalesnės informacijos skambinkite tel: 861494048


Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.