Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Valakampiai, Nugalėtojų g.

Parduodamas namas

Vilniaus m. sav., Valakampiai, Nugalėtojų g.

Parduodamas namas

1 870 000

Apie šį turtą

Viename gražiausių Vilniaus rajonų privačių namų kvartale parduodamas PRABANGUS ir labai erdvus namas! Namas yra miško apsuptyje, ramybė ir privatumas yra šių namų ypatumas.

BENDRA INFORMACIJA:
- Namo plotas 1200 m²,
- Kambarių skaičius 14,
- namas 3-jų aukštų + mansarda,
- Yra rūsys,
- Namas mūrinis,
- Langų orientacija: rytai, pietūs, vakarai,
- San. mazgų: 6

SKLYPAS:
- 20 a.,
- Aptverta teritorija,
- 2 įvažiavimai pro vartus,
- Pilnai sutvarkytas gerbūvis.

KOMUNIKACIJOS:
- Visos miesto komunikacijos,
- Šildymas: dujos, grindinis.

Pirmame namo aukšte yra svetainė, valgomasis, virtuvė ir darbo kambarys. Name yra net 6 san. mazgai ir 14 kambarių. Jaukiems vakarams romantikos suteiks židinio ugnis, mėgstantiems pramogas viename iš kambarių yra biliardo stalas, vaikams žaisti yra jauki erdvi mansarda.
Namo įrengimui panaudoti tik aukštos kokybės medžiagos. Interjeras kurtas iki smulkmenų apgalvojant kasdieninį gyvenimo funkcionalumą ir jaukumą.

Teritorija gražiai apželdinta, privažiavimas asfaltuotas, patogus ir greitas susisiekimas su Vilniaus miesto centru. Kaimynystė saugi ir draugiška.

NAMO PRIVALUMAI:
- Išskirtinė vieta,
- Sklypas yra gamtos apsuptyje,
- Gražiai sutvarkyta ir prižiūrima teritorija,
- Skoningai ir kokybiškai įrengtas namas,
- Poilsis ir ramybė,
- Visiškas privatumas,
- Greitas susisiekimas su miesto centru.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.