Namų ir kotedžų nuoma Kaune , Panemuneje

Namų ir kotedžų nuoma
Kauno m.
Panemunė
Gatvės
Kaina
Kambarių
Plotas, m²
Aukštas
Aukšto tipas
Metai
Pastato tipas
Šildymo tipas
Piešti ant žemėlapio
Išsaugoti ribą
Pašalinti piešinį
Rodyti objektus
Rodomi 0 objektai

Palaukite, įkeliama

Nuomojami namai ir kotedžai visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Palangoje ir kt. Platus nuomojamų naujų namų ir kotedžų pasirinkimas: nuomojami kokybiški naujos statybos namai ir kotedžai. Nauji namai ir kotedžai nuomojami su baldais arba be baldų. Nuomojami senos statybos namai ir kotedžai: nuomojami suremontuoti ir tvarkingi namai ir kotedžai. Namo ar kotedžo nuomai paieška gali užtrukti nuo 1 iki 3 mėnesių. Nuomojami namai ir kotedžai miesto centre, miegamuosiuose rajonuose, mikrorajonuose, užmiestyje. Nuomojami namai ir kotedžai šeimoms, studentams, poroms, vienam asmeniui, įmonėms, ambasadoms. Nuomojami namai ir kotedžai su kiemu, su garažu, su rūsiu, su automobilio stovėjimo vieta. Nuomojami namai ir kotedžai pagal kainą skirstomi į: ekonominis, pigus namas arba kotedžas, vidutinės klasės namas arba kotedžas, prabangus, prestižinis namas arba kotedžas. Populiariausi nuomojami namai ir kotedžai: 1 aukšto namas arba kotedžas, 2 aukštų namas arba kotedžas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.