Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Didieji Gulbinai

Parduodamas sklypas

Vilniaus m. sav., Didieji Gulbinai

Parduodamas sklypas

49 000

Apie šį turtą

Parduodamas 11,1 aro žemės sklypas Vilniaus rajono savivaldybėje, Didžiųjų Gulbinų kaime. Sklypas yra netoli Molėtų plento, ties sankryža su keliu į Didžiąją Riešę bei Kaliną. Sklypas yra kitos paskirties, vienbučių ir dvibučių naudojimo būdo teritorijoje. Šalia parduodamas dar vienas 15,7 aro žemės sklypas. Galima pirkti abu sklypus arba atskirai. Sklypai atskirti Pelėdų gatve. Sklypai yra netaisyklingos stačiakampio formos.


BENDRA INFORMACIJA:
Sklypo pardavimo kaina: 49 000 Eur .
Adresas: Vilniaus raj. sav. Didžiųjų Gulbinų k.
Plotas: 11,1 a.
Sklypo paskirtis: kita, (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų naudojimo teritorija)

KOMUNIKACIJOS:
Elektra: sklype elektros nėra.
Vandentiekis: numatytas vietinis.
Kanalizacija: numatyta vietinė.

PRIVAŽIAVIMAS:
Asfaltuotų keliu

INFRASTRUKTŪRA:
Susisiekimas: 11 km iki Vilniaus miesto centro


STATINIAI:
Sklypas be statinių.

PARDUODAMO SKLYPO YPATYMAI:
Sklypo forma: netaisyklingas stačiakampis

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.