Atgal į paiešką

Klaipėdos r. sav., Gargždų m., Pramonės g.

Parduodamas sklypas

Klaipėdos r. sav., Gargždų m., Pramonės g.

Parduodamas sklypas

174 800

Apie šį turtą

Parduodami 47-287 arų komercinės bei industrinės paskirties žemės sklypai

Gargždų industriniam parke (GIP) parduodami įvairių išmatavimų sklypai, yra apjungimo galimybės. Sklypų plotai nuo 47 iki 287 arų. Bendras masyvo plotas 625 arai.

***Dalis sklypų jau yra parduota***

Į visus parduodamus sklypus yra atvesta pilna infrastruktūra: asfaltuotas kelias, šaligatviai, kanalizacija, elektra, dujos, vandentiekis. Elektra 700 KW su galimybe pakelti galią iki 2 MW.

Daug pramoninių kompanijų tokių kaip: Mars Lietuva, Lotos, Ruuki, Print IT, Litana, Arlanga, Hidrostatyba ir kt. jau pasirinko vystyti veiklą šalia GIP dėl itin patogaus susisiekimo. Už 40 min. kelio yra Klaipėdos oro uostas, už 25 min. kelio yra Klaipėdos uostas, 10 min. kelio iki Gargždų geležinkelio.

Kaina industrinių sklypų
1 aro kaina: 1900 EUR + PVM

Sklypo paskirtis: komercinė, pramonės-sandėliavimo.
Pastato adresas : Pramonės g., Gargždai.

Daugiau informacijos telefonu.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.