Atgal į paiešką

Vilniaus r. sav., Jadvygiškių k., Molėtų pl.

Parduodamas sklypas

Vilniaus r. sav., Jadvygiškių k., Molėtų pl.

Parduodamas sklypas

1 500 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS 431 A SKLYPŲ MASYVAS PRAMONĖS/SANDĖLIAVIMO/KOMERCINĖS PASKIRTIES OBJEKTŲ STATYBAI

Adresas – Vilniaus r. sav., Riešės sen., Jadvygiškių k., Molėtų pl.;
Sklypų bendras plotas – 431 a (septyni sklypai);
Paskirtis – kita;
Naudojimo būdas - pramonės, sandėliavimo ir komercinės paskirties objektų teritorijos (vienas sklypas – ž.ū.);
Nuosavybė – privati.

Teritoriją sudaro septyni atskiri sklypai.
Keturiems sklypams (pav. pažymėti 1-4) yra parengtas ir patvirtintas detalusis planas, pagal kurį numatytas pramonės/sandėliavimo/komercinių objektų teritorijos naudojimo būdas, nustatant leistiną pastatų aukštį – iki 15 m, užstatymo intensyvumą – 1,5, užstatymo tankį – 50%.
Diems sklypams (pav. pažymėti 5-6) yra parengtas ir patvirtintas detalusis planas, pagal kurį numatytas komercinių objektų teritorijos naudojimo būdas, nustatant leistiną pastatų aukštį – iki 15 m, užstatymo intensyvumą – 1,0, užstatymo tankį – 50%.
Vienas sklypas (pav. pažymėtas 7) yra žemės ūkio paskirties.

Šiuo metu yra rengiamas detalusis planas, kuriuo bus apjungiami visi nurodyti sklypai. Numatomas pramonės/sandėliavimo/komercinių objektų teritorijos naudojimo būdas. Su Lietuvos automobilių kelių direkcija jau suderinta nuovaža į Ateities g. su lėtėjimo juosta.

KAINA: 1500000 Eur + PVM.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.