Atgal į paiešką

Druskininkų sav., Latežerio k.

Parduodamas sklypas

Druskininkų sav., Latežerio k.

Parduodamas sklypas

85 000

Apie šį turtą

Pietų Lietuvoje, Dzūkijoje parduodame įspūdingo grožio teritorija ant Latežerio ežero kranto (250 metrų nuosavos ežero pakrantės). Bendras teritorijos plotas - 2,85 ha, kurią sudaro 2 sklypai. 1 sklypas paskirtis : miškų ūkio, plotas 2,3ha, 2 sklypas paskirtis: mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos, plotas 0,55 ha. Sklypas turi priėjimą prie ežero (apie 250 metrų pakrantės). Aplink teritoriją gražus 50-75 metų pušynas, kuris kartu su ežero panoraminiu vaizdu suteikia ypatingą jausmą šiai vietai. Vaizdas iš sklypo į ežerą yra dar ypatingas tuo, kad užstatoma teritorija yra gerokai aukščiau nei pats ežeras, atsivere puikus vaizdas. Kviečiu apžiūrėti ir įsigyti šią įspūndingą vietą! Labai nuošali ir privati vieta.
Ypatinga proga įsigyti privačią ir nuošalią vietą ir turėti vientisą teritoriją su didele buferine zona nuo kaimynų, kurių šioje vietoje arti nėra. Elektros nėra, kolkas, bet pastotė už 300m.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.