Atgal į paiešką

Kauno r. sav., Laumėnų k., Braškių

Parduodamas sklypas

Kauno r. sav., Laumėnų k., Braškių

Parduodamas sklypas

16 000

Apie šį turtą

LAUMĖNŲ K. BRAŠKIŲ G. SB,,MONOLITAS,, PARDUODAMAS 7,15 ARŲ SODO SKLYPAS

Jeigu svajojate apie ramią vietą, greta miško, šalia Kauno marių ir visai netoli Kauno, tai puiki vieta vertinantiems kokybišką ramybę ir gamtą, kur galėsite pasistatyti jaukų sodo namelį ar svajonių namą savo šeimai - šis skelbimas jums!
Sklype yra namelio pamatai. Prie parduodamo sklypo yra nuolat gyvenančių kaimynų. SB MONOLITAS yra aptverta. Įvažiavimo vartai automatiniai atidaromi telefono skambučio pagalba.

-------------------------------

Bendra informacija:

-Sklypo plotas 7,15a;
-Paskirtis mėgėjų sodų;
-Elektra yra;
-Vandens nėra;
-Nuotekų nėra;
-Iki Kauno marių 600m;
-Iki miesto centro 16km;
-Iki artimiausios parduotuvės 1km;
--------------------------------
Nepakanka informacijos? Skambinkite ir papasakosime detaliau.
Gal tai Jūsų namai kurių senai ieškojote? Susitarkime dėl apžiūros!

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.