Atgal į paiešką

Molėtų r. sav., Migiškių k.

Parduodamas sklypas

Molėtų r. sav., Migiškių k.

Parduodamas sklypas

50 000

Apie šį turtą

Molėtų rajone, Migiškių kaime, parduodamas 196 arų žemės sklypas. Sklypas yra netaisyklingos formos. Iš vienos pusės miškas iš kitos ežeras. Sklypas 25 metrais ribojasi su Sabalos ežeru Sklypas yra vaizdingoje vietovėje, nelygus reljefas, per vidurį sklypo teka Sabalos upelis. Nuo Vilniaus Migiškių kaimas nutolęs 80 kilometrų. Galima važiuoti tiek Molėtų plentu tiek Ukmergės. Asfaltuotas kelias iki pat ežero ir apie 800 metrų kaimo keliuku iki pat sklypo. Šalimais yra kelios sodybos.


PRIVALUMAI:
- Sklypas ribojasi su ežeru.
- Sklypas vaizdingo reljefo.
- Per vidurį sklypo teka Sabalos upelis.


SKLYPO APRAŠYMAS:
- Paskirtis: žemės ūkio.
- Vieta – Migiškių km, Molėtų raj..
- Plotas – 196 arai.
- Kadastriniai matavimai – nėra.
- Sklypo forma – netaisyklinga.
- Privažiavimas – tvarkingu kaimo keliu.
- Statiniai – sklypas be statinių.


KOMUNIKACIJOS:
- Dujos – nėra.
- Vanduo – nėra.
- Kanalizacija – nėra.
- Elektra – nėra.

ATSTUMAI:
- Iki Vilniaus – 80 km.
-Iki Kauno - 110 km.
-Iki Molėtų – 20 km.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.