Atgal į paiešką

Telšių r. sav., Milvydiškių k.

Parduodamas sklypas

Telšių r. sav., Milvydiškių k.

Parduodamas sklypas

280 000

Apie šį turtą

Parduodamas 50,0179 ha žemės sklypas Telšių rajone, Varnių sen., Milvydiškių kaime. Sklypas yra žemės ūkio paskirties, šiaurinėje dalyje yra apie tris hektarus miško. Žemės ūkio naudmenų plotas apie 42 hektarus iš ariamos žemės apie 39 hektarus. Milvydiškių kaimas yra 4 kilometrus į rytus nutolęs nuo Janapolės, pietinėje dalyje prateka Druja arba (Gūšra), telkšo Gūšros arba (Milvydo) ežeras.


BENDRA INFORMACIJA:
Sklypo pardavimo kaina: 280 000 Eur .
Adresas: Telšių raj. Varnių sen., Milvydiškių km.
Plotas: 50,0179 ha.
Sklypo paskirtis: žemės ūkio.

KOMUNIKACIJOS:
Elektra: sklype elektros nėra.

SUSISIEKIMAS:
Iki Varnių miesto 16 km.
Iki Vilniaus miesto 270 km.
Iki Kauno miesto 175 km.
Iki Klaipėdos miesto 102 km.

STATINIAI:
Sklypas be statinių.

PARDUODAMO SKLYPO YPATYMAI:
Sklypas tinkamas ūkininkavimui.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.