Širvintų r. sav., Musninkų mstl., Čiobiškio g.

Parduodamas sklypas

Širvintų r. sav., Musninkų mstl., Čiobiškio g.

Parduodamas sklypas

63 000
  • Objekto tipas
    Parduodamas sklypas
  • Paskirtis
    Žemės ūkiui, Kita, Rekreacijai, Daugiabučių statybai, Gyvenamajai statybai
  • Sklypas
    216.76 a
  • Nuoroda

Apie šį turtą

Širvintų rajone, Musninkų miestelyje (50 km iki Vilniaus), parduodama buvusi dvarvietė. Sklypo plotas 2.16ha. Pakrantės ilgis su Musės upe 422m.

Gauti visi reikalingi leidimai statyti namui, pirtelei, svirnui, automobilio stoginei ir komunikacijoms įrengti.
Sklypo šiaurinė dalis aukštėjanti, su puikia panorama į upelio vagą ir gamtos peizažą.
Tai puiki galimybė įsirengti savo svajonių namus kur kadaise ponai jodinėjo žirgais ir mėgavosi šviežiu alumi iš bravoro.

Musės upės ilgis apie 70km, jį supanti gamta ir sraunus bei sudėtingas maršrutas vilioja stovyklautojus ir baidarininkus.
Patogus privažiavimas, iki asfaltuoto kelio 200m. Iki Vilniaus 48 km.
Gretimuose sklypuose statyba negalima - tai Kultūros paveldo teritorija kur dar nėra atlikti istoriniai fiziniai tyrimai ir netikslintos vertingosios savybės.

Laukiami rimtai susidomėję pirkėjai. Dėl sklypo apžiūros prašome rašyti man ricardasklincaras@ober-haus.lt arba skambinti +370 606 04614 ir susiderinti laiką iš anksto.

Musninkų (Musninkėlių) dvaro sodyba, XV- XVI a. priklausė įvairiems LDK didikams. XIX a. dvaras padalintas į dvi dalis. I dalis buvusi kairiajame upės krante buvo kaip reprezentacinė. II dalis, tai palivarkas su ūkiniais pastatais, bravoru ir arklidėmis su maniežu buvo laikoma kaip gyvenamoji-ūkinė. Parduodama II -osios dvarvietės sklypo dalis, deja po Antrojo pasaulinio karo pastatai visiškai sunaikinti. Vienintelis gerai išlikęs ir prižiūrimas architektūros paminklas, tai baroko stiliaus koplytėlė karalienei Barborai Radvilaitei atminti.
Lietuvos atkūrimo 100 - mečio minėjimo proga prisidėkite prie kultūros paveldo atstatymo ir puoselėjimo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.