Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Pavilnys, Justino Staugaičio g.

Parduodamas sklypas

Vilniaus m. sav., Pavilnys, Justino Staugaičio g.

Parduodamas sklypas

52 000

Apie šį turtą

Parduodamas 8,44 aro žemės sklypas Pavilnyje, Vilniaus mieste.

Sklypai yra naujai besiformuojančioje Justino Staugaičio gatvė, netoli Džiaugsmo gatvės iš kurios greitai ir patogiai pasieksite reikalingas paslaugas, parduotuves, mokyklas, bei kitas įstaigas.

Pavilnio rajonas vertinamas dėl jo strateginės vietos ir nuostabios aplinkos, tad būstas čia gera investicija ateičiai. Besiribojantys sklypai jau turi pastatytus modernius dvibučius, jau dabar galite matyti kaip rajonas sparčiai vystosi ir tampa mėgstama gyvenimo vieta.

BENDRA INFORMACIJA:
Sklypo pardavimo kaina: 52 000 Eur .
Adresas: Justino Staugaičio gatvė
Plotas: 8,44 aro iš 12,44 arų bendro sklypo. Sklype patvirtinta naudojimosi tvarka.
Sklypo paskirtis: kita, (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų naudojimo teritorija)

KOMUNIKACIJOS:
Elektra: sklype elektros nėra.
Vandentiekis: numatytas vietinis.
Kanalizacija: numatyta vietinė.

PRIVAŽIAVIMAS:
Asfaltuotų keliu

INFRASTRUKTŪRA:
Susisiekimas: 9 km iki Vilniaus miesto centro

STATINIAI:
Sklypas be statinių.

Šalia yra laisvas dar vienas tokio pačio ploto sklypas.

Galbūt tai jūsų šansas įgyvendinti savo svajones ir sukurti namus šioje perspektyvioje ir sparčiai augančioje vietovėje? Skambinkite ir suderinsime jums apžiūrą.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.