Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Fabriko g.

Parduodamas sklypas

Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Fabriko g.

Parduodamas sklypas

180 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS 62 A KOMERCINIS SKLYPAS FABRIKO G., VILNIUJE

Vieta: Fabriko g., Vilnius;
Plotas: 61,77 a;
Paskirtis: kita;
Naudojimo būdas: komercinės paskirties objektų teritorijos, bendro naudojimo teritorija.

Sklypui yra parengtas ir patvirtintas detalusis planas. Pagal detalųjį planą sklypas yra padalintas į dvi dalis. Vienoje dalyje, kurios plotas yra 45,27 a, yra nustatytas komercinės paskirties objektų teritorijų naudojimo būdas. O kitoje dalyje, kurios plotas yra 16,5 a, yra nustatyta bendro naudojimo teritorija.
Užstatymo reglamentai tokie:
- statinio aukštų skaičius – 3;
- užstatymo intensyvumas – 0,4;
- užstatymo tankis – 20%.
Dujotiekio, ryšių, vandentiekio ir elektros tinklų apsaugos zonos yra ties Fabriko gatve, toje sklypo dalyje, kur yra žalia zona.

Kaina: 180000 Eur + PVM.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.